Profiteer direct en ontvang t/m maandag 21 april 10% korting op het gehele assortiment!
Profiteer snel en ontvang uw bestelling nog voor het paasweekend!
10% PAASACTIE!
Profiteer direct en ontvang t/m maandag 21 april 10% korting op het gehele assortiment!
Profiteer snel en ontvang uw bestelling nog voor het paasweekend!
Lees hier alles over onze levertijd en de verzendkosten. EPDM XL heeft een ruime eigen voorraad.
Wij verzenden onze producten met DHL.
De levertijd bedraagt slechts enkele werkdagen, maar maximaal 3 werkdagen voor leveringen binnen Nederland en België.
Indien u de materialen sneller wenst te ontvangen, dan is dit in overleg mogelijk. U krijgt van ons bericht over uw levering.
Binnen Nederland betaalt u € 14,95 inclusief BTW aan verzendkosten voor bestellingen onder de € 500,- inclusief BTW. Boven de € 500,- is de verzending gratis.
Voor België zijn de verzendkosten € 24,95 inclusief BTW voor bestellingen onder de €500 ,- inclusief BTW. Boven de € 500,- is de verzending gratis.
Natuurlijk nemen wij van EPDM XL artikelen retour. De eventuele artikelen die retour komen dienen wel ongebruikt en onbeschadigd te zijn. Daarnaast nemen wij geen artikelen retour die speciaal voor u geproduceerd zijn zoals EPDM dakbedekking, EPDM dakpaketten en de inhoud daarvan. De onbeschadigde artikelen kunnen uitsluitend binnen maximaal 14 dagen retour.
Als u aan de gestelde voorwaarden voldoet van het retour sturen, dan wordt het betaalde bedrag z.s.m gecrediteerd.
U heeft het recht om het product terug te sturen binnen 14 dagen na aankoop. Deze periode start wanneer u de goederen heeft ontvangen. Heeft u een retour of een probleem met uw bestelling? Klik dan op de onderstaande link en vul eenvoudig onderstaand formulier in.