Bestel dit Paasweekend, vind het gouden ei en maak tot en met maandag kans op één van de drie Kamado BBQ’s bij een bestelling vanaf €350!
Profiteer daarnaast van 10% korting op EPDM op maat.
PAASWEEKENDACTIE!
Bestel dit Paasweekend, vind het gouden ei en maak tot en met maandag kans op één van de drie Kamado BBQ’s bij een bestelling vanaf €350!
Profiteer daarnaast van 10% korting op EPDM op maat.
✔ Breed 10cm - dik 0,85mm
✔ Afwerking dak en dakgoot
✔ Geschikt als loodvervanger
| Dikte EPDM | 0,85mm |
|---|---|
| Gebruiken voor | Dakgootbekleding , Naden en voegen afdichten , Gevelbekleding |
| Geschikt voor ballast? | Nee |
| Kan verlijmd worden op | Beton, Hout, Metaal, PIR isolatieplaten, Zink |
Zelfklevende EPDM strook met een dikte van 0,85mm en een lengte van 20 meter. Deze strook is 10cm breed. Deze stroken zijn ideaal voor het waterdicht afwerken van uw EPDM dak, gevel of kozijn. Ook voor gebruik als loodvervanger / loodslabbe zijn deze EPDM stroken uitermate geschikt. Wij verkopen alleen topkwaliteit Europese EPDM. Dit is snel en makkelijk te verwerken zonder voorbehandeling!
U kunt deze Zelklevende EPDM stroken kopen in diverse breedtes. Gebruik in verband met onze garantievoorwaarden alleen onze Tytane® kit bij het aanbrengen van EPDM stroken op uw dak of dakgoot.